MFA Sexbierum-Pietersbierum
 Samen in Beweging

Grote Dorpsveiling Sexbierum-Pietersbierum

Op vrijdag 9 september organiseert de Werkgroep MFA de MFA Veiling - start 19.30 uur - IJsbaan Sexbierum.
U kunt een kavel inbrengen op de veiling, dit betekent dat u iets te koop aanbiedt (dus gratis beschikbaar stelt) en de opbrengst van de verkoop is voor ons nieuwe MFA.
Tijdens de veiling kunt u ook meebieden op alle ingebrachte kavels! Hoe meer bieders, hoe leuker de veiling wordt! De gehele opbrengst van de veiling komt ten goede aan ons nieuwe MFA.

Meer informatie en details over de veiling worden doorlopend op deze site gepubliceerd (kavels, locatie details, reglement etc.). Daarnaast wordt voorafgaand aan de veiling een Kavelboekje uitgebracht. Via Facebook en Instagram communiceert het MFA het laatste nieuws rond de veiling en natuurlijk de leukste/meest bijzondere kavels die in de verkoop komen!

Wat kan ik dan aanbieden? Bekijk onderstaande video voor inspiratie!

Wil je een kavel (veilingitem) inbrengen, vul het formulier in:

Inbrengen kavel

Deze kavels zijn inmiddels ingebracht en zullen worden geveild op 9 september 2022:

Categorie 01: eten en beleven

2022-01 Zondagse brunch

2022-01 Zondagse brunch

Kavelnummer 2022-01

Veiling item Zondagse brunch

Info Op een zonnige zondag ochtend een brunch voor max. 8 personen bij Sip en Sita Terpstra in de tuin

Aangeboden door Sip en Sita Terpstra

2022-13 middag/avond Sauna

2022-13 middag/avond Sauna

Kavelnummer 2022-13

Veiling item middag of avondje sauna

Info Een avond of middag prive gebruik van de sauna incl. hapje en drankje voor 2 personen

Aangeboden door Bruinsma Bio

2022-13 Picknick

2022-13 Picknick

Kavelnummer 2022-13

Veiling item Picknick in de natuur

Info Volledig verzorgde picknickmand in natuurgebied aan het water voor 2 personen rondom Sexbierum

Aangeboden door Bruinsma Bio

2022-07 Kaasfondue op hoogte

2022-07 Kaasfondue op hoogte

Kavel nummer 2022-07

Veiling item Kaasfondue op hoogte

Info Een verzorgde kaasfondue diner voor 4 personen op hoogte! op een prachtig locatie met uitzicht over de landerijen van Sexbierum.

Aangeboden door Ale en Hanna

2022-11 Biologisch aardappel abonnement

Kavelnummer 2022-11

Veiling item Biologisch aardappel abonnement

Info 5 x 10 kg biologische aardappelen gedurende wintermaanden  met een eenmalig groente pakket voor de week! Keuze in beschikbare rassen

Aangeboden door Bruinsma Bio

2022-15 Escaperoom

2022-15 Escaperoom

Kavelnummer 2022-15

Veilingitem Kinderfeestje Escaperoom

Info Houd jij een kinderfeestje voor je zoon/dochter uit groep 7/8 en wil jij graag een escaperoom doen? De escaperoom ‘Help meester Maarten’ wordt voor jou volledig verzorgd!Voor max. 10 kinderen. Meester Maarten is niet op school. Wat zou er aan de hand zijn? De kinderen moeten hem helpen en zo snel mogelijk de puzzels oplossen. De tijd tikt….

Aangeboden door Marjolein Ynema

2022-16 Ontbijt op bed

2022-16 Ontbijt op bed

Kavelnummer 2022-16

Veilingitem Ontbijt op bed

Info Luxe ontbijt op bed (hotel waardig). Je kunt bieden voor een bedrag per persoon en dan zelf weten voor hoeveel personen je het willen hebben. De datum moet even in overleg.

Aangeboden door Betty de Kok

2022-26 Film avondje

2022-26 Film avondje

Kavelnummer 2022-26

Veiling item Film avondje/middag

Info voor maximaal 4 personen een geheel verzorgd avondje uit. Een film naar keuze van Netflix, Viaplay, HBO of Videoland met een hapje en een drankje

Aangeboden door Sicco en Pien Zijlstra

2022-25 Kamperen bij de boer

2022-25 Kamperen bij de boer

Kavelnummer 2022-25

Veiling item nachtje kamperen bij de boer

Info 1 nachtje voor 2 personen kamperen bij de boer. De tent staat voor je klaar en in de ochtend staat een ambachtelijk ontbijt voor u klaar met eitjes van eigen kippen en zelf gebakken brood

Aangeboden door Jelle en Rianne Jukema

2022-24 Weekend vakantiehuis Lauwersoog

Kavelnummer 2022-24

Veiling item weekend vakantiehuis Lauwersoog

Info 1 weekend ( verblijf vrijdag 11 uur tot maandag 11 uur ) vakantiehuis in Natuurpark Suyderoogh, Lauwersmeer voor 4 personen. Informatie over het park via website Landal GreenParks

Aangeboden door Familie A. Brouwer

2022-27 Diner voor twee

2022-27 Diner voor twee

Kavelnummer 2022-27

Veiling item Diner voor twee

Info Een 5 gangen diner met wijn arrangement gekookt en geserveerd door Nely Jukema op de Kampen 26. Bij mooi weer op het terras aan het water.

Aangeboden door Ane en Nely Jukema

Categorie 02: Diensten

2022-02 Oppas

2022-02 Oppas

Kavelnummer 2022-02

Veiling item Avond oppassen

Info Wil je een avondje uit en heb je oppas nodig? Josephien en Amarens staan voor je klaar.

Aangeboden door Josephien Vlietstra en Amarens Terpstra

2022-03 Opruimsessie

2022-03 Opruimsessie

Kavelnummer 2022-03

Veiling item Opruimsessie

Info Opruimsessie van 3 uren, met professional organizer Tiny van ‘Thuis in orde’. Voor een opgeruimd en georganiseerd thuis!

aangeboden door Thuis in orde

2022-05 Computerservice

2022-05 Computerservice

Kavelnummer 2022-05

Veiling item 4 uur computerdienst naar keuze

Info a) de computer intern eens goed schoon maken (ontstoffen van de binnenkant, schoonmaken ventilatoren op de juiste wijze). Stofophoping kan de levensduur van je PC verkorten omdat onderdelen veel heter worden. b) de harde schijf na te lopen, defragmenteren, viruscontrole, malware-controle, uitlezen slijtage en/of aankomende problemen enzovoort. c) overgaan van harddisk naar een snelle SSD (solid state) schijf: je koopt zelf de SSD schijf (zo nodig krijg je advies). d) Wegwijs maken op computergebied: je mag de aangeboden tijd gebruik maken van alles wat ik weet ;-). Bijvoorbeeld het gebruik van bepaalde programma's zoals Word, Excel, PowerPoint, Inkscape (tekenprogramma), als ik het zelf maar ken. e) Linux/Ubuntu: ben je Windows met al die virussen en/of koop-programma's een beetje beu? Ervaar dan samen met mij of Linux/Ubuntu iets voor je is. Dat zijn alternatieven die net zo met muisklikken worden bediend. Ook uitstekend geschikt om op een oudere laptop of computer te zetten om zodoende die nieuw leven in te blazen. Is je computer niet Windows 10/11: er is altijd wel een Linux versie die je oude laptop opnieuw als de brandweer laat gaan. Met tienduizenden programma's die je gratis mag gebruiken. e) Installeren van randapparatuur o.i.d. f) één of meer personen thuis leren maken in de Arduino wereld van kleine computertjes waarmee je je eigen thermostaat maakt, of robot, of of of of. Google maar eens op 'Arduino projects' g) Wil je bezig met een Raspberry Pi? Je eigen RPi als mediaspeler voor op de TV? Of klassieke videospellen spelen? Zelf leren inrichten, of liever kant-en-klaar? Het aangebodene is: mijn tijd (zie kavelnaam). !Exclusief materiaal! Wat aan spullen & materiaal eventueel nodig is (SSD, Arduino,etc) koop je zelf (ik kan eventueel adviseren). LET OP: laptop-hardware reparaties vallen er niet onder!

Aangeboden door Henk Broekhuizen

2022-08 Aardappelen selecteren

Kavelnummer 2022-08

Veiling item Aardappelen selecteren

Info 1 dag (of 2 dagdelen) aardappelen selecteren

Aangeboden door Ale Jan Agrarische Dienstverlening

2022-09 Schapen scheren

2022-09 Schapen scheren

Kavelnummer 2022-09

Veiling item Schapen scheren

Info Een dagdeel schapen scheren door een professionele scheerder

Aangeboden door Jacob Korver

2022-10 Toezingen jarige

2022-10 Toezingen jarige

Kavelnummer 2022-10

Veiling item Toezingen jarige

Info Lang zal hij/zij leven bleren bij een jarig Job/Jet 's morgens vroeg! (alleen Sexbierum/Pietersbierum)

Aangeboden door de familie Jan en Eelkjen Bruinsma

2022-17 1 Rijles rijbewijs B

2022-17 1 Rijles rijbewijs B

Kavelnummer 2022-17

Veiling item 1 Rijles rijbewijs B

Info Rijschool Rimmert biedt 1 rijles voor rijbewijs categorie B aan. Jij bepaalt: handgeschakeld of automaat. Heb je nog geen rijles (vanaf 16,5 jaar), rijd je bij een andere rijschool óf ben je al in bezit van een rijbewijs en wil je een opfrisles? Dan is deze rijles echt iets voor jou!

Aangeboden door Rijschool Rimmert

2022-21 Grasmaai abonnement

2022-21 Grasmaai abonnement

Kavelnummer 2022-21

Veiling item Grasmaai abonnement voor 6x

Info Ayold komt met zijn grasmaaier 6x bij u grasmaaien (op afspraak), tuingrootte max. 250 m2 gras.

Aangeboden door Ayold Rijpstra

2022-22 Basis cursus fotografie

Kavelnummer 2022-22

Veiling item basis cursus fotografie

Info De basis van de fotografie. Uitleg over verschillende standen van je camera en wanneer je welke kiest. Daarnaast uitleg over compositie.Elke les bestaat uit een theorie en praktijk gedeelte. In totaal 3 lessen. (met huiswerkopdracht) Na 3 lessen een foto uitje. Locatie uitje in overleg.

Aangeboden door Lammie Postmus

2022-23 Jaarabonnement Felicitas

Kavelnummer 2022-23

Veiling item Jaarabonnement Felicitas

Info Jaarabonnement voor een sport naar keuze binnen Gymnastiekvereniging Felicitas Sexbierum (bijv. gymnastiek, volleybal, bodyfit of yoga).

Aangeboden door Gymnastiekvereniging Felicitas

Categorie 3: Producten

2022-04 Handgemaakt broekje

2022-04 Handgemaakt broekje

Kavelnummer 2022-04

Veiling item Handgemaakt broekje

Info Wil jij/wilt u een uniek, schattig, handgemaakt broekje voor je/uw (klein)kindje (jongen/meisje) of zoek(t) je/u een leuk kraamcadeautje?Mogelijk in de maten 56 t/m 92. Stof en maat in overleg!

Aangeboden door Ellen Kraai

2022-06 Adoptie kip

2022-06 Adoptie kip

Kavelnummer 2022-06

Veiling item Adoptie kip

Info U/jij adopteert een kip. De kip blijft bij ons op stal. Je ontvangt regelmatig een update met foto van de groei. De kuikens groeien op met 19.000 familieleden. Je mag ze levend meenemen of je krijgt je eigen kip als een stukje vlees thuis.

Aangeboden door Waadhin

2022-14 Abraham / Sarah pop

2022-14 Abraham / Sarah pop

Kavelnummer 2022-14

Veiling item Abraham / Sarah pop

Info Gebruik van Abraham of Sarah pop met partytent en statafels met hoesen. De benodigdheden om een prachtig feest te organiseren voor een 50 jarige!

Aangeboden door Ale Jan en Hanna

2022-18 Franse Pendule

2022-18 Franse Pendule

Kavelnummer 2022-18

Veiling item Franse Pendule

Info Deze mooie 19e eeuwse Franse Pendule is een sieraad in uw woonkamer. Het uurwerk is in goede staat, de sleutel voor het opwinden van de klok is present en na een schoonmaakbeurt kunt u ervan genieten. (hoogte = 48 cm, breedte  = 25 cm)

Aangeboden door Huis der Schone Kunsten

2022-20 Glazen deur op maat gemaakt

Kavelnummer 2022-20

Veiling item Glazen deur, douchedeur, douchewand of keukenachterwand

Info Een op maat gemaakte glazen deur, douchedeur, douchewand of keukenachterwand inclusief montage in de provincie Fryslân, t.w.v. €1.000,-

Aangeboden door Glazz.nl BV

2022-19 Heggenschaar

2022-19 Heggenschaar

Kavel nummer 2022-19

Veiling item Heggenschaar

Info Mooie heggenschaar, handig op accu, dus geen gedoe met snoeren!

Aangeboden door Mechanisatie Franeker

E-mailen
Map
Info